Yurtdışı Eğitim için en iyi tercih ILAC Kanada!

 

 

Yurtdışı Eğitim, Kanada Dil Eğitimi
Yurtdışı Eğitim, Kanada Dil Eğitimi

Yurtdışı Eğitim için en iyi tercih ILAC Kanada!

Kanada’nın En yi Dil Okulu ILAC ve yurtdışı eğitim için kendilerini seçen Türk Öğrencilerine Özel Promosyonlar

ILAC Kanada’nın en iyi dil okullarından biridir. Yalnızca Kanada’da şubesi bulunan okul öğrencilerine ve eğitim donanımlarına yatırım yaparak her yıl Kanada’nın en iyi dil okullarından biri olarak ödül almaktadır. Kanada’da Toronto ve Vancouver’da şubeleri vardır. Tüm şubelerinde yurtdışı eğitim almak için kendilerini seçen Türk öğrencilere özel 2017 sonuna kadar 22 haftaya kadar kayıtlarda %20, üzeri kayıtlarda %33 indirim uygulanmaktadır.

ILAC Toronto Dil Okulu yüksek standartlara sahiptir ve butik hizmet verir. Okulda Türk öğrenciler diğer dik okullarına oranla çok daha kolay alışır. Çok sayıda Türk temsilci bulunur. Okul oldukça merkezi bir konumdadır, şehirde yer alan en büyük kütüphaneye ve University of Toronto’ya kısa bir yürüyüş mesafesindedir. Öğrenciler dünyanın en uzun ve en büyük caddesi Yonge Caddesi’ni ziyaret edebilir. Bir çok restaurant ve kafeterya yakındır. ILAC Toronto Dil Okulu bünyesinde 40 sınıf, dinlenme salonları, 70 bilgisayarlık teknoloji laboratuvarıi dil laboratuvarları ve kablosu internet erişim ağı bulunur. Genel İngilizce’den TOEFL, IELTS, Cambridge sınav hazırlık programlarına ve iş İngilizcesi kurslarına kadar geniş bir yelpazade program seçenekleri bulunur. . ILAC Toronto’ta eğitim alan öğrenciler aile yanlarında veya öğrenci rezidanslarında konaklama fırsatına sahiptirler.

ILAC Vancouver Dil Okulu Vancouver şehrin merkezi bir bölümünde bulunur. Tren istasyonu ve deniz otobüsü gibi toplu taşıma araçlarının yanındadır. En önemli turistik ve sosyal merkezlere oldukça yakın mesafededir. ILAC Vancouver Dil Okulu kampüsünde 18 adet sınıf, öğrenci dinlenme odaları ve okul kafeteryası, 30 bilgisayardan oluşan bilgisayarlı bilgi erişim merkezi, TOEFL, IELTS, hazırlık kaynaklarının olduğu bir kütüphane ve spor salonu vardır. Genel İngilizce, TOEFL, IELTS, TOEIC sınav hazırlık programları, iş İngilizcesi ve öğretmenler için İngilizce gibi programlara sahiptir. Sosyal etkinlik olarak okul, öğrencilerin ders dışı zamanlarını değerlendirebilmeleri amacıyla birçok aktivite ve gezi programı düzenler. ILAC Vancouver Dil Okulunda eğitim programlarına devam eden öğrenciler aile yanlarında ve öğrenci yurtlarında konaklayabilirler.

ILAC dil okulları ile ilgili ayrıntılı bilgi almak ve ücretsiz destek almak için Global Yurtdışı Eğitim danışmanları ile 0 212 227 0 227 numaralı ofis telefonundan iletişime geçebilir, bilgi istek formumuzu doldurabilirsiniz.