Yurtdışında Akademik Yıl Dil Programları

İngilizce düzetiniz orta düzeyin altında mı , yabancı dil eğitiminiz için 6 – 9 ay süreli uzun bir eğitim programına mı gitmeyi istiyorsunuz, yurtdışında lisans veya yüksek lisans öğrenimi mi görmek istiyorsunuz veya memleketimizde yabancı lisanda eğitim vermekte olan bir üniversitede öğrenim mi görmeyi düşünüyorsunuz öyleyse yurtdışında uzun dönem “Akademik sene Programı” tam da size göre.
Genel İngilice programlarından değişik olarak yılın belirli periyotlarında açılan bu eğitim programlarında, daha yoğun bir yabancı dil eğitimini yüzde 20-otuz civarında daha düşük ücret ödeyerek alabilirsiniz. Akademik eğitim programlarının başlama tarihleri genel eğitim programlarının aksine kısıtlı sayıdadır. Genel olarak Temmuz, Eylül, Ocak, Nisan ayları Akademik Yıl Eğitim Programları için başlangıç tarihleridir.

Akademik Dönem Eğitim Programlarının Artıları
Kusursuz yabancı dil öğrenme olanağına sahip olursunuz.
Standart İngilizce’nin yanı sıra Akademik İngilizce, İş İngilizcesi ya da staj programlarına dahil olma şansınız olur.
Okulların zengin sosyal, kültürel ve spor etkinliklerinden yararlanabilirsiniz.
Okullardan bazılarında üç farklı ülke, kent ya da okulda eğitim görme olanağına sahip olursunuz. İsterseniz, o okulun farklı kentlerindeki okullarında eğitim alabilirsiniz.
Ülke dışında uzun dönem İngilizce dil eğitimi almak için en düşük maliyetli tercihtir.
Türkiye’de İngilizce eğitim veren özel bir okulda eğitim alabilmek için hazırlık senesi için ödeyeceğiniz fiyata yurtdışında hem eğitim hem de konaklama dahil okuyabilir ve en mühimi, Türkiye’de gelebileceğiniz dil düzeyinin çok üzerinde bir İngilizce’ye sahip olabilirsiniz.

Yurtdışı eğitim programları ile ilgili daha fazla bilgi almak için http://www.global-yurtdisiegitim.com/ sayfasını inceleyiniz.